BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 16087492
nr 1608 7492
Kandelaber
nysilver, 1800-tal. Höjd: 46 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:12:09
25/3 19:16:41
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.